Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Стільниця: МДФ.
• Матеріал каркаса: масив бука.
• Тип столу: розкладний.
• Колір: білий.
• Габарити виробу:
- Довжина — 1200 (+400) мм
- Ширина — 800 мм
- Висота — 750 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 9 405 ₴



