Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табурет Chico chrome:
-
Виробник: Новий Стиль
-
Ширина: 34 см
-
Глибина: 34 см
-
Висота сидіння в піднятому положенні: 47 см
-
Глибина сидіння: 34 см
-
Ширина сидіння: 34 см
-
Вага: 2,6 кг
-
Тип опори: хромована рама
-
Матеріали: штучна шкіра, тканина
-
Фурнітура: заглушки на ніжках
Мінімальне замовлення — 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина табуретки | 340 мм |
| Висота табуретки | 470 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 470 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
- Ціна: 720 ₴










