Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець JACK black
JACK black — компактне та оригінальне рішення для офісу. Основна його особливість — металева складана рама. Тому в разі потреби звільнити простір, стілець можна компактно скласти та прибрати. Модель випускається без підлокітників.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 372 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 1 000 ₴









Відправка з 06 квітня 2026