Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення - 4 штуки
• Матеріал каркаса - метал
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Матеріал оббивки - шкірозамінник
• Колір металу: - чорний
• Колір оббивки: - шкірозамінник чорний
• Габаритні розміри:
- Ширина — 39 см
- Глибина — 53 см
- Висота — 96 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 900 ₴






