-10%
Стілець обідній Ріо (каркас чорний — шкірозамінник світло-сірий) Mix
- Готово до відправки
1 000 ₴
900 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення - 4 штуки
• Матеріал каркаса - метал
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Матеріал оббивки - шкірозамінник
• Колір металу: - чорний
• Колір оббивки: - шкірозамінник світло-сірий
• Габаритні розміри:
- Ширина — 39 см
- Глибина — 53 см
- Висота — 96 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 960 мм |
- Ціна: 900 ₴








