Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Чохол — тканина жакард
- Піна з масажним ефектом
- Термоповсть
- Блок пружин «Мульти Боннель» (150 шт./м2)
- Термоповсть
- Піна з масажним ефектом
- Євроборт із піни периметром
- Чохол — тканина жакард
Висота матраца: 19 см.
Максимальне навантаження: до 140 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Висота | 19 см |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 150 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 5 460 ₴





