Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Матеріал каркаса — чорний метал
• Матеріал оббивки — шкірозамінник графіт (RU-15 з вінтажним ефектом)
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 43 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 89 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Графітовий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 1 872 ₴






