-10%
Стілець обідній Бредлі (чорний — шкірозамінник античний шоколад) Mix
- Готово до відправки
2 080 ₴
1 872 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Матеріал каркаса — чорний метал
• Матеріал оббивки — шкірозамінник античний шоколад (RU-05 з вінтажним ефектом)
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 43 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 89 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 1 872 ₴





