-10%
Стул обеденный Ирис (каркас натуральный - велюр песочный) Mix
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 20261 600 ₴
1 440 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратность заказа - 4 шт
• Возможность заказа другого количества стульев с доплатой (цену уточняйте у менеджера)
• Материал ножек - натуральное дерево Бук
• Основа сиденья и спинка - гнутокленная фанера
• Обивка - велюр песочный
• Габаритные размеры:
- Ширина - 46 см
- Глубина - 50 см
- Высота - 84 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Пісочний |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 1 440 ₴






