-12%
Ліжко Аризона 160х200 (горіх — beatrice 03) Мікс Мебель
- Готово до відправки
17 900 ₴
15 752 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко Аризона Мікс Меблі.
Матеріал: буковий щит.
Колір ліжка:
- Горіх (104)
Материал обивки:
Велюр beatrice 03 (Apparel)
Висота наголов'я: 100 см
Висота підніжки: 41 см
Відстань між ламелями: 5,5 см.
Товщина поролону в зголов'ї: 5 см.
Габаритні розміри:
Ширина + 11 см;
Довжина +11 см.
Глибина посадки матраца — 7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 211 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
- Ціна: 15 752 ₴






