Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса - метал
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Матеріал оббивки - екошкіра з вінтажним ефектом
• Колір металу: - чорний
• Колір оббивки: - антрацит
• Габаритні розміри:
- Ширина — 41 см
- Глибина — 34 см
- Висота — 95 см
Висота до сидіння — 65 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 980 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
- Ціна: 2 844 ₴










