Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса: масив дерева
• Стільниця — МДФ шпонований.
• Розкладка — метелик.
• Колір: венге
• Габарити:
- Діаметр — 890 (+380 вкладка) мм
- Висота — 760 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 890 мм |
| Ширина столу | 890 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1270 мм |
- Ціна: 8 000 ₴








