Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Шервуд
Розмір:
Довжина -1200(+400) мм.
Ширина — 800 мм.
Висота — 735 мм.
Матеріал:
Каркас: масив дерева.
Стільниця: шпонований дубом МДФ.
Цвет: слонова кістка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Слонова кістка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 735 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
- Ціна: 9 500 ₴






