
Ліжко дерев'яне Льове (біле)
- Готово до відправки
від 8 600 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко дерев'яне Льове (біле) Мікс Меблі. Каркас виготовлений із натурального дерева — масиву сосни.
Матеріал: масив сосни.
Колір ліжка:
- Білий
Висота ліжка: 74 см
Ширина ліжка: 94 см
Довжина ліжка: 204 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Сосна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 204 см |
| Ширина спального місця | 94 см |
| Висота спального місця | 74 см |
| з ящиками | |
| с ящиками | с ящиками |
- Ціна: від 8 600 ₴



