Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
- Піна Memory Foam
- Комфортна піна
- Ортопедична піна Ergoflex високої щільності
- Комфортна піна
- Піна Memory Foam
Можливе замовлення в скрученому та розгорнутому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Висота | 21 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
- Ціна: 14 795 ₴







