Розкладушка Класик Кілт-4 комплектується безпружинний матрацом (пінополіуретан), комплектується буковими ламелями, на ніжках є ролики для зручного переміщення.
- У конструкції розкладачки використовується 13 шт букових ламелей.
- Легко розкладається та транспортується.
- Комплектується 4-ма роликами для зручного переміщення.
- Покриття металу, стійке до подряпин та іржі. Використовується високоякісна фарба.
- Матрац із жорсткого пінополіуретану висотою 70 мм.
- Розкладачка витримує вагу понад 120 кг.
Модель: Класик
Модифікація виробу: Розкладачка Класик з матрацом
Матеріал оббивки: Тканина Кілт
Колір оббивки: Кілт-4
Ширина виробу: 1900 мм
Глибина виробу: 800 мм
Висота виробу: 370 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 13,5 кг
Кількість виробів в упаковці: 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 13 |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 7 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 14 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1070 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 800 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 350 мм |
- Ціна: 3 780 ₴









