Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення — 2 шт.
• Матеріал каркаса — чорний метал
• Матеріал оббивки — велюр сірий
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 58 см
- Глибина — 57 см
- Висота — 87 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 870 мм |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
- Ціна: 3 060 ₴



