Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стілець Бредлі має оптимальні габарити. Сидіння досить широке та глибоке, щоб на ньому було комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту. Якщо ви хочете придбати для свого інтер'єру ідеальний за всіма параметрами виріб, вам варто замовити стілець Бредлі в нашому інтернет-магазині меблів.
- Ніжки: метал, колір чорний
- Основа сидіння: гнутоклеєна фанера/поролон
- Оббивка: шкірозамінник, колір античний шоколад (гвинтажний ефект)
Габарити виробу
- Ширина — 43 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 89 см
Постачається в розібраному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | гнута фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 890 мм |
- Ціна: 1 890 ₴





