Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стілець Леон має оптимальні розміри. Сидіння досить широке та глибоке, щоб на ньому було комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту. Якщо ви хочете придбати для свого інтер'єру ідеальний за всіма параметрами виріб, вам варто замовити стілець Леон у нашому інтернет-магазині меблів.
• Ніжки: метал чорного кольору
• Оббивка: велюр, кольор капучино
Габарити виробу
- Ширина — 48 см
- Глибина — 40 см
- Висота — 88 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 880 мм |
- Ціна: 1 800 ₴







