Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець обідній велюр Меморі створений для тих, хто цінує комфорт і довговічність. М'яке сидіння і спинка, обтягнуті якісним велюром із ромбоподібною строчкою, забезпечують приємні тактильні відчуття та стійкість до зношування. Цей м'який кухонний стілець вирізняється міцною конструкцією та призначений для тривалих років експлуатації.
Характеристики вироби:
• Ніжки: метал, білого кольору — стійкі та безпечні
• Оббивка: велюр бежевий — зносостійкий і приємний на дотик матеріал
• Висота: 87 см
• Ширина: 43 см
• Глибина: 40 см
• Сидіння: ширина 41,5 см, глибина 39 см
• Висота спинки: 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 1 620 ₴








