-15%
Ліжко двоспальна Кароліна з підйомним механізмом 160х200 (горіх)
- Готово до відправки
18 500 ₴
15 725 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко 160х200 з підіймальним механізмом дерев'яна Кароліна виготовлене з дерева вільха, що забезпечує стійкість і довговічність. В основі встановлені букові ортопедичні ламелі.
Короб для білизни - ламіноване ДСП
Характеристики моделі:
- Спальне місце: 160 × 200 см
- Висота наголов'я: 850 мм
- Підіймальний механізм: газ-ліфт
- Основа: ортопедичні букові ламелі
- Колір: горіх
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Вільха |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, меблевий щит |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, меблевий щит |
| Ізніжжя ліжка | меблевий щит, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 15 725 ₴









