-15%
Ліжко двоспальне Дюна з підйомним механізмом 160х200 (темно-сіра / Аляска 10)
- Готово до відправки
14 000 ₴
11 900 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоспальне Дюна з підйомним механізмом 160х200 (темно-сіра / Аляска 10) виконано у стриманому традиційному стилі, воно має досить універсальний дизайн, що підходитиме до будь-якого інтер'єру Вашої спальні.
Габаритні розміри:
- Довжина, мм: 2140
- Ширина, мм: 1750
- Висота узголів'я, мм: 920
- Висота узніжжя, мм: 340
- Глибина посадки матраца, мм: 55
Розмір спального місця: 160*200 см
Матеріал:
- каркас: ДСП
- оббивка: тканина жаккард Аляска 10 ( Exim Textil)
Колір: темно-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 175 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 92 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
- Ціна: 11 900 ₴










