-15%
Ліжко двоспальне Мішель з підйомним механізмом 160х200 (сіра / Аляска 05)
- В наявності
13 000 ₴
11 050 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоспальне Мішель з підйомним механізмом 160х200 (сіра / Аляска 05) виконано у стриманому традиційному стилі, воно має досить універсальний дизайн, що підходитиме до будь-якого інтер'єру Вашої спальні.
Габаритні розміри:
- Довжина, мм: 2080
- Ширина, мм: 1660
- Висота узголів'я, мм: 960
- Глибина посадки матраца, мм: 55
Розмір спального місця: 160*200 см
Матеріал:
- каркас: ДСП
- оббивка: тканина жаккард Аляска 05 ( Exim Textil)
Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 96 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
- Ціна: 11 050 ₴











