-15%
Ліжко двоспальне з підйомним механізмом м'яка Б'янка 160×200 (тканина беж)
- Готово до відправки
15 200 ₴
12 920 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоспальне з підйомним механізмом м'яка Б'янка 160×200 (тканина світло-сіра) з міцною металевою рамою робить цю модель особливо стійкою. Ліжко з підійомним механізмом обладнане надійним газ-ліфтом, що гарантує довговічність і безпеку. Двоспальне ліжко з нішею дає змогу зручно зберігати постільну білизну.
Характеристики моделі:
- Спальне місце: 160×200 см
- Висота ізголів'я: 105 см, товщина 11 см
- Висота підніжки: 31 см, товщина 6 см
- Міцна металева рама для підіймного механізму з двома підніжками
- Підіймний механізм: газ-ліфт
- Основа: ортопедичні ламелі
- Якісне об'ємне наповнення ізголов'я: поролон, синтепон і холофайбер.
- Колір: світло-сірий, тканина високої щільності BARREL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
- Ціна: 12 920 ₴







