
Стілець комп'ютерний Свіфт (чорний)
- Готово до відправки
3 100 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки лаконічному й універсальному оформленню офісний стілець із сітчастою спинкою чорний гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Чорний колір надає моделі строгого, стильного вигляду та робить її практичною в догляді. Повітропроникна сітчаста спинка створює комфорт навіть за тривалого сидіння, а міцна металева основа гарантує довговічність.
Характеристики
- Висота: 114 см у нижньому положенні, 124 см у верхньому
- Сидіння: ширина 49 см, глибина 52 см
- Висота сидіння: від 44 до 54 см (регулюється)
- Спинка: ширина 47 см, висота 62 см
- Висота підлокітників: 21 см
- Матеріали: сітка (спинка), метал — каркас/ніжки (хром), пластик (підлокітники)
- Підіймальний механізм: газліфт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 53 см |
| Глибина крісла | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 62 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
- Ціна: 3 100 ₴








