Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Висота: 88 см; Глибина: 50см Ширина: 48 см;
Висота до сидіння: 46 см
Висота спинки: 44 см
Ширина спинки: 42 см
Глибина сидіння: 39 см
Ширина сидіння: 43 см
Колір: Каркас: Чорний;
Сидіння: Бежевий
Матеріал: Каркас: Метал;
Сидіння: Фанера гнутоклеєна фанера, поролон, велюр
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 500 мм |
- Ціна: 1 530 ₴










