-10%
Ліжко кутове односпальне м'яке Камелот 80х200 см (бежевий/кут 7)
- Готово до відправки
9 500 ₴
8 550 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: Під матрац: 800х2000 мм
Глибина посадки матрацу - 50 мм
Габарити: ширина - 850 мм, довжина - 2050 мм.
Висота узголів'я: 740 мм
Висота узніжжя: 340 мм
Відстань між ламелями: 50 мм
Колір: бежевий
Матеріал: Масив, сосна + тканина
Тканина: Аляска 23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 85 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 74 см |
- Ціна: 8 550 ₴





