Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний столик «Вітязь» виготовлений із масиву берези.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 570 мм |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 570 мм |
- Ціна: 7 020 ₴




