Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод Анюта виготовлений із натуральної деревини берези. Поверхня меблів багаторазово оброблена. Все, від конструкції та дизайну, до фурнітури та комплектуючих, ретельно продумане для зручності та довговічного користування. Меблі мають комфорт і зручність повсякденного життя. У процесі виробництва використовується високоякісна, екологічно чиста деревина.
Ширина — Висота — Глибина: 100 х 100 х 45 см



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 75 см |
- Ціна: 14 820 ₴






Відправка з 20 квітня 2026