Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод — трюмо Маргарита виготовлений із ламінованого ДСП, фасади виготовлені з МДФ. Комод-трюмо має п'ять висувних ящиків, для їхньої надійної роботи використовуються телескопічні напрямні.
Габарити (висота — глибина — ширина): 1000 х 465 х 1110 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Da-Kas |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ фарбований |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 100 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 40 см |
- Ціна: 14 400 ₴




Відправка з 13 квітня 2026