Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яне ліжко Жасмин Так-Кас виготовлена з натурального дерева. Ліжко Жасмин є моделлю двоярусного ліжка та має можливість за потреби розбиратися та використовуватися як два окремі ліжка. Головна перевага, якій має відповідати будь-яке ліжко, — це міцність.
Двоярусне ліжко Жасмин має широку колірну гаму, так само можна замовляти ліжко з різним розташуванням драбини. Вагове навантаження до 120 гк на одне спальне місце.
Підсвітка ліжка (одноколірна/багатобарвна): 3000/7200 грн.
Ящик підліжковий (1200х700 мм): 1270 грн
Габарити: 1020х2086х1800 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Da-Kas |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава спального місця | дерев'яний брус |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 209 см |
| Глибина дитячого ліжка | 102 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 180 см |
- Ціна: 37 050 ₴








Відправка з 20 квітня 2026