Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна приліжкова тумба Олександра Да-кас не залишить Вас байдужим абсолютно нікого. В її дизайні є високе відчуття стилю та якісні матеріали, завдяки яким виходить досягти максимального затишку для Вашої спальної кімнати. Широкий асортимент кольору й оббивки посприяє Вам підібрати ідеальне стилістичне рішення для спальні.

Відео складання ліжка Олександра:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Da-Kas |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація матрацом | False |
| Комплектація ортопедичним підставою | True |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | False |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Наявність висувного ящика | False |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 51 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Фасади тумби | штучна шкіра |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Комплектація ліжка | |
| Узголів'я | True |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована, тканина, штучна шкіра |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: 5 535 ₴







Відправка з 13 квітня 2026