Ліжко Bambo (Бамбо) виготовлено з металу.
Виготовлене ліжко з металевої труби з товщиною стінки 1,2-1,5 мм. Каркас ліжка створений з металевих прутів, що дає можливість витримувати навантаження на одне спальне місце до 200 кг. Для фарбування використовується порошкова фарба.
Підстава під матрац: металеві трубки-ламелі діаметром 16 мм, відстань між ламелями - 9-10 см. Посиленні металеві трубки-ламелі з відстанню 4,5 см – доплата за одне спальне місце +800 грн.
Розмір спального місця 60х140 см.
Габарити:
- довжина: +8 см до довжини спального місця
- ширина: +6 см до ширини спального місця
- висота узголів'я: 71 см
- висота до нижнього рівня матраца: 30 см
Категорії кольорів:
- категорія: білий, чорний матовий
- категорія: коричневий, червоний лак, алюміній, бежевий, синій, жовтий, бузковий, рожевий
- категорія: золото
Доплата за другу/третю категорію фарбування становить +350/550 грн відповідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метакам |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 140 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 148 см |
| Ширина ліжка | 68 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Ізніжжя ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри рекомендованих матраца | 60х140 |
- Ціна: 3 000 ₴






