Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стул Milana 4L chrome Nowy Styl сидіння і спинка оббиті екошкірою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Висота | 87 мм |
- Ціна: від 2 600 ₴



