Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоярусне Зефір Темп Меблі — це зручний і компактний варіант ліжка для дітей і дорослих. Зроблена з масиву вільха, по всьому норм і стандартів якості. З двоярусного ліжка Зефір можна завжди перебрати дві повноцінні одномісні ліжка. Такі підліткові ліжка мають великий попит, це зручно та практично! Ці ліжка можуть бути доукомплектовані висувними ящиками.
Ящик (1390х810х300 мм): 2500грн
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Виробник | Темп |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 196 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ліжка | Двоярусна |
| Ширина ліжка | 900 |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 1690 |
- Ціна: від 16 379 ₴






Відправка з 13 квітня 2026